Věřím, že fantazie je silnější než vědění.

Že mýty mají větší moc než historie.

Že sny jsou mocnější než skutečnost.

Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.

Že smích je jediným lékem na zármutek.

A věřím, že láska je silnější než smrt.

ROBERT FULGHUM

Naši uživatelé

Jsme svobodní mladí věřící v Boha... Každý v životě něco hledá a my si chceme navzájem pomoci.-)

Genesis  2:18    I řekl Hospodin Bůh: „Není dobré, aby člověk byl sám. Učiním mu pomoc jemu rovnou.“

Tento webový projekt je jen, aby jsme spolu mohli sdílet, kde se příště uvidíme a co podnikneme... Takže se nebojte, vyberte si jakoukoliv akci a přijďte mezi nás!

Naděje se podobá radosti: Roste, když se o ni dělíme s druhými. 

Historie projektu

Odbylo či odbilo mi 20 let a tak jsme se s pár dalšíma supr lidičkami rozhodli jet strávit víkend na Vesmír. Bylo to skvělý, jen trošku smutné mi přišlo kolik lidí je samo a přece by to byli suprový maminy a tatínkové... Potom jsem asi 10 lidí se sešlo na věnečku a tam jsem se s Jančou rozodla,že založíme Freepartu a trošku to zkusíme rozjet. Pár dní na to už bylo historicky první setkání- palačinková party, další bylo setkání u vínka, pak Silvestr na Vesmíru- ikdyž pár členů se rozhodlo ho trávit jinam, pak Lidovecký plesík ve Verměřovicích a pak už to jelo, však se koukněte do rubriky co bylo, ale hlavně koukněte na co bude a přijdťě mezi nás...

V dnešní době je těžké se kvalitně seznámit. Vězte, že nejsme poslední nezadaní lidi na světě i mezi námi věřícíma, nechme prostor zadaným být spolu sami a aby se věnovali svým potřebám a růstu někdy i sami ve dvojici,pač Ti dva budou jedno tělo... Kdyby s FreeParty vyšlo jedno šťastné manželství, tak FP měla smysl. Mimochodem- nejméňe 3 krásné a roční páry už jsou mezi námi a díky tomuto otevřenému společenství. Dále nám dává prostor prožít užitečně dobu samoty.

Vše je ve svobodě. Naše FreeParta je hlavně o akcích,ať už, že někam spolu pojedeme či jen spolu sami pobudeme, něco uděláme pro druhé a budeme se povzbuzovat a radovat se z daru mládí, přátelství a společně hledat a růst....

Děkujeme všem za podporu a prosíme o modlitbu.+

 

Naše každoroční akce

Jsme otevření pro každého človíčka. Malého, velkého, tlustého i tenkého. Jako otevřené společenství pořádáme různé akce, mezi ně patří dva seznamovací víkendy pro nezadanou mládež nad osmnáct let. "S" nebo "BEZ"? Na tuto otázku se snažíme najít odpověď každé jaro a se slovy Nebuď sám se podporujeme na podzim. V tomto období si jdeme též společně s ostatními zatačit na FPles.
Mimo tyto akce se snažíme žít společenství téměř každý víkend a můžete se k nám přidat na jakoukoliv akci - typické povídací spolčo, puťáky, plesy, křížové cesty, duchovní obnova, oslava narozenin, čarodějnice, výlety, koncerty skupiny Smile Back, poutě, letní výlety do zahraničí a mnoho dalšího.